A A A Powiększ tekst
Mapa strony
Urząd Gminy w Klukowie
Wysokie Mazowieckie

Aktualności

Zakończono zadanie pod nazwą: Budowa budynku garażowego OSP w Wyszonkach Kościelnych z częścią gospodarczą - etap I

Zakończono prace związane z budową budynku garażowego OSP w Wyszonkach Kościelnych z częścią gospodarczą - etap I (budynek garażu, łącznika, wjazd do garażu). W ramach całej inwestycji zaprojektowano: budowę budynku garażowego Ochotniczej Straży Pożarnej z częścią gospodarczą wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną

więcej
28.12.2016

Informacja o programie pomocowym dla rolników

Rolnicy, którzy ponieśli straty w swoich gospodarstwach spowodowane klęskami żywiołowymi, będą mogli ubiegać się w ARiMR  o pomoc na odtworzenie zniszczonych składników gospodarstwa. Agencja uruchamia bowiem wsparcie na operacje typu "Inwestycje odtwarzające potencjał produkcji rolnej" w ramach poddziałania "Wsparcie  inwestycji w odtwarzanie gruntów rolnych i przywracanie potencjału produkcji rolnej zniszczonego w wyniku klęsk żywiołowych, niekorzystnych zjawisk klimatycznych i katastrof" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020. Wnioski o taką pomoc będzie można składać od 27 grudnia 2016 r. do 25 stycznia 2017 r. w oddziałach regionalnych ARiMR. Można wysłać je także rejestrowaną przesyłką pocztową do właściwego oddziału regionalnego, bądź złożyć za  pośrednictwem biura powiatowego ARiMR.

PISMO WOJEWODY PODLASKIEGO W SPRAWIE PROGRAMU POMOCOWEGO

21.12.2016

XIV Sesja Rady Gminy Klukowo

Dnia 28 listopada 2016 r. w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Klukowie odbyła się XIV sesja Rady Gminy Klukowo.

Zgodnie z porządkiem obrad Rada Gminy przyjęła protokół z XIII sesji Rady Gminy Klukowo, zapoznała się ze sprawozdaniem Wójta z działalności za okres między sesjami oraz informacją Wojewody i Urzędu Skarbowego dotyczącą przeprowadzonej analizy oświadczeń majątkowych

więcej
28.11.2016

Zaproszenie do udziału w Forum NGO

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Brama na Podlasie” serdecznie zaprasza przedstawicieli Państwa organizacji pozarządowej do udziału w Forum NGO, które odbędzie się: 09 grudnia 2016 roku w godz. 9:00 – 16:00 w Restauracji ODESSA, ul. Przemysłowa 6, Wysokie Mazowieckie.

więcej
25.11.2016

Artykuły według daty:

powrót
Informacja o plikach cookies: Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Hosting: pvi.pl