A A A Powiększ tekst
Mapa strony
Urząd Gminy w Klukowie
Wysokie Mazowieckie

Konsultacje społeczne budowy obwodnicy Ciechanowca

W poniedziałek, 3 lipca br. w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Klukowie odbyły się konsultacje społeczne dotyczące projektu „Budowy obwodnicy Ciechanowca w ciągu drogi wojewódzkiej nr 690”. W spotkaniu uczestniczyli mieszkańcy gminy Klukowo oraz gminy Ciechanowiec. Ponadto w konsultacjach udział wzięli: Jerzy Leszczyński – Marszałek Województwa Podlaskiego, Piotr Uszyński – Wójt Gminy Klukowo, Józef Sulima – Dyrektor Podlaskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Białymstoku, Mirosław Reczko – Burmistrz Ciechanowca, a także projektanci z Biura Projektów Arteria Sp. z o.o. z Białegostoku.

Konsultacje społeczne były doskonałą okazją do zapoznania się z planowanymi wariantami przebiegu obwodnicy, przedstawienia proponowanych rozwiązań oraz zebrania spostrzeżeń mieszkańców dotyczących planowanego przedsięwzięcia. Podczas spotkania najwięcej uwagi poświęcono jednemu z wariantów, który ma przebiegać przez teren naszej gminy nieopodal miejscowości Żebry Wielkie. Do końca lipca osoby zainteresowane budową obwodnicy mogą zgłaszać ewentualne uwagi, wnioski i zastrzeżenia i złożyć je w Urzędzie Gminy Klukowo lub przesłać na adres Podlaskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich bądź bezpośrednio do Biura Projektów Arteria.

powrót
Informacja o plikach cookies: Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Hosting: pvi.pl