A A A Powiększ tekst
Mapa strony
Urząd Gminy w Klukowie

Aktualności

Termomodernizacja budynku Urzędu Gminy w Klukowie wraz z OZE

Trwają prace związane z wykonaniem zadania pn. „Termomodernizacja budynku Urzędu Gminy w Klukowie”. W ramach przedmiotowego zadania zostanie wykonana poprawa izolacyjności cieplnej przegród zewnętrznych poprzez ułożenie płyt styropianowych, wymiana instalacji c.o., w miejsce istniejącego starego kotła olejowego zainstalowanie pompy ciepła z gruntowym wymiennikiem ciepła wspomagana przez nowy kocioł olejowy spełniający funkcję szczytowego źródła ciepła, wymiana oświetlenia starego typu na energooszczędne LED

więcej
07.05.2020
05.05.2020

60 000 zł dofinansowania na zakup sprzętu do zdalnego nauczania

Wójt Gminy Klukowo informuje, że w związku ze złożonym wnioskiem w ramach programu Ministerstwa Cyfryzacji „Zdalna szkoła” finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 Gmina Klukowo otrzymała dofinansowanie w wysokości 60 000 zł na zakup sprzętu dla uczniów i nauczycieli do zdalnego nauczania.

Dzięki otrzymanej dotacji zostało zakupionych 15 laptopów wraz z routerami, dostępem do Internetu, słuchawkami z mikrofonem oraz pakietem Office. Zakupiony sprzęt zostanie przekazany do szkół podstawowych z terenu gminy, a następnie dyrektorzy przekażą go najbardziej potrzebującym uczniom.

14.04.2020

Informacja w sprawie odbywania kwarantanny

20.03.2020

Artykuły według daty:

powrót
Informacja o plikach cookies: Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Hosting: pvi.pl