A A A Powiększ tekst
Mapa strony
Urząd Gminy w Klukowie

1 278 537,83 zł dofinansowania na zadanie pn. „Termomodernizacja budynku Urzędu Gminy w Klukowie”

Wójt Gminy Klukowo informuje, że Instytucja Zarządzająca RPOWP  ogłosiła listę projektów wybranych do dofinansowania ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach: Osi Priorytetowej V Gospodarka niskoemisyjna, Działania 5.3 Efektywność energetyczna w sektorze mieszkaniowym i budynkach użyteczności publicznej, Poddziałania 5.3.1 Efektywność energetyczna w budynkach publicznych w tym budownictwo komunalne. Wśród projektów, które zostały wybrane do dofinansowania,  na 13 miejscu znalazła się również Gmina Klukowo, która będzie realizować zadanie pod nazwą „Termomodernizacja budynku Urzędu Gminy w Klukowie”.

W ramach projektu planowana jest poprawa izolacyjności cieplnej przegród zewnętrznych poprzez ułożenie płyt styropianowych, wymianę instalacji c.o., w miejsce istniejącego starego kotła olejowego zainstalowanie pompy ciepła z gruntowym wymiennikiem ciepła wspomagana przez nowy kocioł olejowy spełniający funkcję szczytowego źródła ciepła, wymianę oświetlenia starego typu na energooszczędne LED. Całkowita wartość inwestycji zgłoszonej do dofinansowania wynosi  1 628 959,64 zł., a wartość przyznanego dofinansowania 1 278 537,83 zł.  

Zapraszamy na stronę www.wrotapodlasia.pl, gdzie można zapoznać się z listą projektów wybranych do dofinansowania.

powrót
Informacja o plikach cookies: Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Hosting: pvi.pl