A A A Powiększ tekst
Mapa strony
Urząd Gminy w Klukowie

79 970,00 zł dofinansowania w ramach programu „Posiłek w szkole i w domu”

Wójt Gminy Klukowo informuje, że Zespół powołany przez Podlaskiego Kuratora Oświaty dokonał oceny wniosków organów prowadzących publiczne szkoły podstawowe o udzielenie wsparcia finansowego na realizację zadania w ramach Modułu 3 wieloletniego rządowego programu „Posiłek w szkole i w domu” w latach 2019–2023. Wśród wniosków, które zostały wybrane do dofinansowania znalazła się również Gmina Klukowo. W ramach przedmiotowego zadania zostanie wykonany remont wraz z adaptacją kuchni i zaplecza w Szkole Podstawowej w Klukowie. Dostosowane zostaną stanowiska pracy, a na wyposażenie kuchni zostaną zakupione urządzenia do sporządzania posiłków: taborety gazowe, kotleciarka, patelnia elektryczna, waga elektroniczna, mikser ręczny (blender), stojaki na worki na odpady, garnek wysoki z pokrywką, szafa przelotowa.

Całkowita wartość zadania zgłoszonego do dofinansowania wynosi 129 937,10 zł., wartość przyznanego dofinansowania 79 970,00 zł. co stanowi 61,55% wartości dofinansowania, natomiast wkład własny wynosi 49 967,11 zł.,  tj. 38,45%.

Zapraszamy na stronę www.kuratorium.bialystok.pl, gdzie można zapoznać się z listą projektów wybranych do dofinansowania.

powrót
Informacja o plikach cookies: Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Hosting: pvi.pl