A A A Powiększ tekst
Mapa strony
Urząd Gminy w Klukowie

Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego

W środę 20 września szesnaście par małżeńskich z terenu naszej gminy świętowało Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego. Z tej okazji w Gminnym Ośrodku Kultury w Klukowie odbyła się uroczystość wręczenia medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, nadanych przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, gdzie uroczystego aktu dekoracji dokonał Wójt Gminy Klukowo – Piotr Uszyński. Jubilaci otrzymali odznaczenia, pamiątkowe dyplomy, legitymacje oraz kwiaty.

Wśród Dostojnych Jubilatów odznaczenia otrzymali: Janina i Józef Bartosiak, Regina i Władysław Boguccy, Regina i Henryk Budniak, Alina i Czesław Godlewscy, Lucyna i Jan Kalinowscy, Romualda i Józef Kordulscy, Eugenia i Lucjan Uszyńscy, Maria i Stanisław Uszyńscy, Alicja i Henryk Porucznik, Wiesława i Kazimierz Stpiczyńscy, Zdzisława i Edmund Szcześniak, Danuta i Cyprian Szepietowscy, Teresa i Tadeusz Topczewscy, Alina i Stanisław Walaszek, Jadwiga i Henryk Wilkowscy, Regina i Leopold Wyszyńscy.  

Wydarzenie to zostało poprzedzone Mszą Św. odprawioną w kościele parafialnym pw. NMP Częstochowskiej w Klukowie. W uroczystości udział wzięli także ks. Lech Szymczyński, ks. Jerzy Kaczyński, ks. Stanisław Biały, Przewodniczący Rady Gminy – Andrzej Tymiński, Skarbnik Gminy – Bożena Ciborowska, Kierownik USC – Marta Dmochowska. Czas w trakcie trwania uroczystości umilała kapela „Kłosy”.

powrót
Informacja o plikach cookies: Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Hosting: pvi.pl