ODBIÓR FOLII ROLNICZEJ I INNYCH ODPADÓW POCHODZĄCYCH Z DZIAŁALNOŚCI ROLNICZEJ

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie po raz kolejny ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie w ramach programu priorytetowego „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej”. 

Do odbioru z gospodarstw będą: folia biała, folia czarna, sznurek, siatka, opakowania  po nawozach i typu Big Bag. Wójt Gminy Klukowo przygotowuje się do przystąpienia do programu, w związku z tym osoby zainteresowane odbiorem folii rolniczych i innych odpadów z działalności rolniczej proszone są o wypełnienie deklaracji załączonej poniżej.

Wypełnione deklaracje należy przekazać do Urzędu Gminy najpóźniej do dnia 03.02.2023 r. (piątek) do godziny 15.30. Wzory deklaracji dostępne są na stronie internetowej urzędu oraz w Urzędzie Gminy Klukowo, pokój nr 21

Zadanie będzie realizowane w przypadku, gdy Gmina Klukowo otrzyma dotację w ramach programu „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej”  prowadzonego  przez  Narodowy  Fundusz  Ochrony  Środowiska i  Gospodarki Wodnej w Warszawie. 

Deklaracja na odbiór odpadów z folii.pdf 

 

Data publikacji: 12.01.2023